.

.

LZLI Хартија Храна Послужавник за Еднократна употреба Храна Брод Еко-Пријателски Црвени и Бели Милиметарска Хартија 50 Парче Пакет(Големина:14.5x11x4 см)

LZLI Хартија Храна Послужавник за Еднократна употреба Храна Брод Еко-Пријателски Црвени и Бели Милиметарска

евалуација:

DEN 1639.20
Од стока
Во магацинот

Совршен оброк подготовка сад, како и складирање на храна контејнер кои може да бидат поставени и заштедува простор.Совршена алтернатива за еднократна употреба хартија коцки за храна тезги, diners, храна камиони, училишните ручеци, carnivals, филмски ноќи, двор скара, carnivals или franchised кабини.Хартија за еднократна употреба храна коцки изгледаат природно и класичен, удобен и ефективни.Тоа е многу погоден за carnivals, родендени, безбол саеми, фестивали и сл.Погоден за закуски, пуканки, чипс, бисквити, колачи и еден дел, нафта и отпорни на вода.describe The едноставен и класичен дизајн на оваа торта фах подесување ќе биде многу популарна со француски помфрит носители на партии, carnivals, фестивали и други настани.Исклучителна брод-во облик на хартија храна фах ќе ги импресионира вашите гости.Направени од силна картон.Може да се стави пченкарни снегулки, француски помфрит, жешка пченка кучиња, хамбургери, француски помфрит, француски помфрит и повеќе!feature Color : како што е прикажано на сликата.Материјал : храна одделение хартија.Димензии : 20.5x14x5 cm.Пакет Included50 x хартија храна послужавник.

Детални спецификации

Додатоци на производи