.

.

GJFRNBER Тенок Случај за iPad Мини 6 2021 (8.3 Инчи) - Trifold Застане/2 Генералот Молив Полнење/Smart Авто Разбуди/Спиење, Shockproof Јасно Транспарентен Назад Школка Покритие за iPad Мини 6

GJFRNBER Тенок Случај за iPad Мини 6 2021 (8.3 Инчи) - Trifold Застане/2 Генералот Молив Полнење/Smart Авто

евалуација:

DEN 623.76
Од стока
Во магацинот

Не се компатибилни со други i Pad модели.ЦЕЛОСНА ТЕЛО за ЗАШТИТА : се Применува трајни СТП кожа Транспарентен Назад Школка,домот свила линии подобрување на текстурата на i Pad Мини 6 2021 случај, мека TPU рамка подобро ги штити вашиот i Pad од шокови, капки и влијанија.Моќен магнет обезбедува случај на затворање, лесно да се прибере и исклучување.Како Нов Дизајн Случај, овој паметен маска може да нудат одлична заштита : Подобрен работ заштита и TPU Мека Назад Школка покрие ефикасно ги штити вашиот i Pad Мини 6 од отпечатоци од прсти, случајно капки, испакнатини и гребнатини.ПРИЛАГОДЛИВИ АГЛИ : Три пати Магнетна Маска има Две Стабилна и Цврста Стои Начини за Гледање и Тастатура за Пишување.

Детални спецификации

Додатоци на производи