.

.

GJFRNBER Тенок Случај за iPad Мини 6 2021 (8.3 Инчи) - Trifold Застане/2 Генералот Молив Полнење/Smart Авто Разбуди/Спиење, Shockproof Јасно Транспарентен Назад Школка Покритие за iPad Мини 6

GJFRNBER Тенок Случај за iPad Мини 6 2021 (8.3 Инчи) - Trifold Застане/2 Генералот Молив Полнење/Smart Авто

евалуација:

DEN 1057.44
Од стока
Во магацинот

АВТО SLEEP/WAKE Feature Built-со магнетна лента обезбедува autosleep / wake карактеристики, спаси energywhen капакот е затворен.Моќен магнет обезбедува случај на затворање, лесно да се прибере и исклучување.5 (KG)ПАКУВАЊЕ LIST1 * Случај.3 Инчен 2021 (Модел : A2568/A2569).ПОДДРЖУВА ВТОРАТА ГЕНЕРАЦИЈА на PENCILSPencil магнетни безжични полнење технологија може да се користи без отстранување на обвивка.ПРЕМИУМ PROTECTIVEDurable СТП кожа надворешноста &мека microfuber поставата & flexible TPU назад школка обезбедува пред-и-назад protection CONFIGURATION ПАРАМЕТАР - Материјал : СТП+TPU - Тежина : 0.Со своите многу лесен и модерен дизајн, Можете да го носат излезе за секоја прилика.Мека микрофибер поставата и СТП кожа надворешноста се спречи вашиот таблет од рбет.

Детални спецификации

Додатоци на производи