.

.

L LTGEM ЕВА тежок Случај за Huion H610 Про V2/HS610/HS611 Графички Цртање Таблет - Патување - Заштитна Сметководствена Складирање Торба

L LTGEM ЕВА тежок Случај за Huion H610 Про V2/HS610/HS611 Графички Цртање Таблет - Патување - Заштитна Сметководствена

евалуација:

DEN 647.76
Од стока
Во магацинот

СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ : Ние сме специјално дизајниран случај да се вклопи во вашиот Huion H610 Про V2 Графички Цртање Таблета.НАДВОРЕШНИТЕ ДИМЕНЗИИ : 15.3" L – 10.1" W – 1.3" Х 100% СИГУРНА : Држи појас направи Цртеж Таблета фиксна во случај, Тешко квалитет ЕВА материјал е Полу-водоотпорен, Shockproof и Трајни производи за заштита на Цртање Таблета од влијанија и нота.ПАТУВАЊЕ ПАРТНЕР : Овој тежок случај за Цртање Plus е лесен и компактен за да се вклопи во вашиот ранец, рачна или багаж за подобрување на патување заштита.УДОБЕН ДИЗАЈН : Внатрешната Мрежа џеб дизајн совршено за додатоци, Мазна, но силни 360 степени патент за лесно Отворање и Затворање.ЗА ПРОДАЖБА : Еден случај ( На Цртање Таблет не е вклучена ) се Поддржани од 100% Пари Гаранција за враќање на, ако постојат проблеми со квалитетот, без Ризик се купи.

Детални спецификации

Додатоци на производи