.

.

Gomadic SunVolt Висока Излезна Преносни Соларна Енергија Станица Наменета за Maylong FD-220 GPS за Кукли - Да го Наплаќаат Повеќе Уреди со Штекер брзини

Gomadic SunVolt Висока Излезна Преносни Соларна Енергија Станица Наменета за Maylong FD-220 GPS за Кукли - Да

евалуација:

DEN 446.40
Од стока
Во магацинот

Спецификации : Димензии : 13 x 12 x од 1,5 инчи.Тежина : 4 lbs.Панел Оценка : 10 W.Полнење порти : 2. Коло Дизајн : Maylong FD-220 GPS За Dummies специфични.Уникатен и стилски, и висок квалитет прилагоден за носење прави Sun Volt високо пренослив.Панел се одржува во место со шарки, крути внатрешна обвивка, која лесно огради надвор и се вклопува во еден од неколку агол прилагодувач слотови.Панел позиција лесно може да се прилагоди за оптимални перформанси.Моќен 10 W Monocrystalline-базирани Соларен Панел е доволно силна за да се обезбеди излез-како полнење брзина за Maylong FD-220 GPS За Кукли.Вклучува директни полнење врска специјално дизајниран за Maylong FD-220 GPS За Кукли и универзален женски USB порта за втор уред.На Sun Volt соларни панели се големи и доволно ефикасни за да го енергија директно од сонцето.Sun Volt не зависи од внатрешните батерии како поевтина соларни полнење имитации.Издржливи twill weaved се справи и здрав челик циклуси за изборен рамо, рака понуди два начини да се носат Sun Volt Соларна Енергија Станица.Овој случај ќе застане за да дури и најпознатите солиден отворено за употреба.

Детални спецификации

Додатоци на производи