.

.

Gomadic SunVolt Моќен и Преносни Соларен Полнач Погоден за Maylong FD-350 GPS за Кукли - Неверојатна Полнење брзина до Два Уреди

Gomadic SunVolt Моќен и Преносни Соларен Полнач Погоден за Maylong FD-350 GPS за Кукли - Неверојатна Полнење

евалуација:

DEN 2318.40
Од стока
Во магацинот

Панел се одржува во место со шарки, крути внатрешна обвивка, која лесно огради надвор и се вклопува во еден од неколку агол прилагодувач слотови.Панел позиција лесно може да се прилагоди за оптимални перформанси.Полнење порти : 2. Коло Дизајн : Maylong FD-350 GPS За Dummies специфични.Оваа Sun Volt Полнење систем е исто така многу пренослив, со сопствени дизајниран за носење тоа е светла, стилски, функционални и издржливи.Sun Volt не зависи од внатрешните батерии како поевтина соларни полнење имитации.Панел Оценка : 10 W.Оваа Sun Volt е уникатно прилагодени за задоволување на точниот полнење барањата на Maylong FD-350 GPS За Кукли.На јасна ден со Sun Volt систем, можете да ја полните Maylong FD-350 GPS За Кукли со штекер како брзини.Спецификации : Димензии : 13 x 12 x од 1,5 инчи.Вклучува директни полнење врска специјално дизајниран за Maylong FD-350 GPS За Кукли и универзален женски USB порта за втор уред.Нејзините поместена и цврсти внесува и заштита и перница панел, како и сите други внатре содржина, која може да се носи.Со Sun Volt за носење, лесно можете да го носите вашата моќ станица со вас, го постави во секунди и приклучок во вашиот Maylong FD-350 GPS За Dummies за полнење.

Детални спецификации

Додатоци на производи