.

.

САД Долар Слушалки Случај за Airpods Про Shockproof Заштитна Маска со Keychain за Жени Мажи Бело-Стил

САД Долар Слушалки Случај за Airpods Про Shockproof Заштитна Маска со Keychain за Жени Мажи Бело-Стил

евалуација:

DEN 1137.60
Од стока
Во магацинот

Тоа е голем дар избор за пријатели, колеги и семејството како подароци за празниците.Големината податоци се добиени со упатство за мерење и методот е различен.Ова bluetooth слушалки случај е изработен од КОМПЈУТЕР материјал, школка е јасно и не го жолта, прашина-доказ, отпорно на гребење, капка-отпорни, и не оштети машината, обезбедување на добра заштита за вашиот уред.Ако имате било какви прашања во текот на купување на нашите производи, ве молиме слободно да ни e-mail.Ние ќе се потрудиме да ви помогне да ги реши во рок од 24 часа.Ве молиме да бидат сигурни да се купи.Нормално е дека грешката е во рок од 5мм.9 инчи, мало копче прстен е вклучен и во пакет : слушалка ракав, виси тока.Слушалките поддржува жичана или безжична полнење во случај на случај, нема потреба да се отстрани маска, LED светлина е видлива кога полнење на слушалката случај е компатибилна со вашиот уред, и го штити вашиот уред без зголемување на волуменот на полнење кутија.97 инчи, висина : 2.Совршен подарок за пријателите, колегите, семејството или себе си.Стилски слушалка случај е лесно да се носат и лесно можат да бидат обесени на ранци и чанти.Роденден, Денот на Вљубените, денот на Благодарноста, Божиќ.Имаме две бои за да го изберете : должина : 6.

Детални спецификации

Додатоци на производи