.

.

Француски Булдог Црвено Слушалки Случај за Airpods Pro Full Заштитна Shockproof Покрие со Keychain Бело-Стил

Француски Булдог Црвено Слушалки Случај за Airpods Pro Full Заштитна Shockproof Покрие со Keychain Бело-Стил

евалуација:

DEN 354.96
Од стока
Во магацинот

Ако сте го купиле нашите производи Bluetooth слушалки случај, ако имате било какви прашања во текот на процесот на, ве молиме слободно да ни e-mail.Полнење случај поклопецот е точно опремени и дупка позиција е прецизна.97 инчи, дебелина : 2.Големината податоци се добиени со рачни мерења на локации, и грешка во рок од 5mm е нормален феномен.

Детални спецификации

Додатоци на производи