.

.

Нуркање Hippo Слушалки Случај за Airpods Pro Full Заштитна Shockproof Покрие со Keychain Бело-Стил

Нуркање Hippo Слушалки Случај за Airpods Pro Full Заштитна Shockproof Покрие со Keychain Бело-Стил

евалуација:

DEN 354.96
Од стока
Во магацинот

Ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши во рок од 24 часа, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Елегантен и модерен слушалка групи се многу погодни за секојдневна употреба, канцеларија, бизнис патување, на шопинг, партија, кои датираат, кампување, патување, и др.Потсетување : препорачливо е да се избрише и се чисти редовно.Ова bluetooth слушалки случај е изработен од КОМПЈУТЕР хард школка и материјални, не-yellowing, прашина-доказ, отпорно на гребење, капка-отпорен и издржлив.Големината податоци се добиени со рачни мерења на локации, и грешка во рок од 5mm е нормален феномен.Ако сте го купиле нашите производи Bluetooth слушалки случај, ако имате било какви прашања во текот на процесот на, ве молиме слободно да ни e-mail.9 инчи, со carabiner, многу преносни, може да се залепи на чанти или ранци, завиткани Во : слушалка ракав, виси тока., на роденден, Денот на Вљубените, денот на Благодарноста, Божиќ, подарок за пријателите, колегите, девојки, семејство или совршен подарок за себе.Заштита на вашата опрема од гребнатини, гребнатинки, судири, и да се обезбеди добра заштита.Полнење случај поклопецот е точно опремени и дупка позиција е прецизна.На слушалка поддржува жичана или безжична полнење во случај, и LED светлина е видлива кога истиот се полни.

Детални спецификации

Додатоци на производи