.

.

Неверојатни Галакси Cloud Простор Слушалки Случај за Airpods Про Shockproof Заштитна Маска со Keychain за Жени Мажи Бело-Стил

Неверојатни Галакси Cloud Простор Слушалки Случај за Airpods Про Shockproof Заштитна Маска со Keychain за Жени

евалуација:

DEN 1372.80
Од стока
Во магацинот

Ве молиме да бидат сигурни да се купи.Ако имате било какви прашања во текот на купување на нашите производи, ве молиме слободно да ни e-mail.Модерен слушалка групи се многу погодни за секојдневна употреба, шопинг, датира, забави, забави, работа, бизнис патувања, јога, фитнес, трчање, кампување, патување, и др.Стилски слушалка случај е лесно да се носат и лесно можат да бидат обесени на ранци и чанти.9 инчи, мало копче прстен е вклучен и во пакет : слушалка ракав, виси тока.Големината податоци се добиени со упатство за мерење и методот е различен.Ние ќе се потрудиме да ви помогне да ги реши во рок од 24 часа.Обезбедува добра заштита од гребнатини, судири, и капки.Роденден, Денот на Вљубените, денот на Благодарноста, Божиќ.Нормално е дека грешката е во рок од 5мм.Тоа е многу погоден за секојдневна употреба, шопинг, датира, забави, забави, работа, бизнис патувања, јога, фитнес, трчање, планинарење, велосипедизам, кампување, патување, и др.Имаме две бои за да го изберете : должина : 6.97 инчи, висина : 2.Ова bluetooth слушалки случај е изработен од КОМПЈУТЕР материјал, школка е јасно и не го жолта, прашина-доказ, отпорно на гребење, капка-отпорни, и не оштети машината, обезбедување на добра заштита за вашиот уред.

Детални спецификации

Додатоци на производи