.

.

Чукање на срцето Бејзбол Слушалки Случај за Airpods Pro Full Заштитна Shockproof Покрие со Keychain Бело-Стил

Чукање на срцето Бејзбол Слушалки Случај за Airpods Pro Full Заштитна Shockproof Покрие со Keychain Бело-Стил

евалуација:

DEN 354.96
Од стока
Во магацинот

97 инчи, дебелина : 2.Полнење случај поклопецот е точно опремени и дупка позиција е прецизна.Ова bluetooth слушалки случај е изработен од КОМПЈУТЕР хард школка и материјални, не-yellowing, прашина-доказ, отпорно на гребење, капка-отпорен и издржлив., на роденден, Денот на Вљубените, денот на Благодарноста, Божиќ, подарок за пријателите, колегите, девојки, семејство или совршен подарок за себе.

Детални спецификации

Додатоци на производи