.

.

LUYIYI Милениче Водоотпорен GPS Локатор GPS Анти-Изгубени Јака

LUYIYI Милениче Водоотпорен GPS Локатор GPS Анти-Изгубени Јака

евалуација:

DEN 304.80
Од стока
Во магацинот

Безбедност старател на сите круг на грижа и внимателен ако миленичиња несреќа се случи во прв пат на АПЛИКАЦИЈА со еден клик навигација на сцена.Светлината и мека, дише и кожа-пријателски, тоа нема да наштети на вашето куче на кожата.Тоа се суши брзо и нема мирис.Лесен и силна тока со големи не ' рѓосувачки челик О-прстен, кој во голема мера може да го подобри затегнувачка цврстина.Удобно ергономски дизајн обезбедува лесна инсталација и пуштање во и полетување.

Детални спецификации

Додатоци на производи