.

.

Yinpecly 54mm x 16mm Двојно Дупки D Прстен Слика Закачалки Хардвер Асортиман Комплет, за Дома Декорација Виси Часовник Слики Уметнички дела Креативни Слика Рамка Фото Виси ?

Yinpecly 54mm x 16mm Двојно Дупки D Прстен Слика Закачалки Хардвер Асортиман Комплет, за Дома Декорација Виси

евалуација:

DEN 155.76
Од стока
Во магацинот

【ДИМЕНЗИЈА】- Вкупна Големина : 54mm x 16mm/2. Направен од железо, никел позлатен површински третман, корозија-отпорни и трајни производи за употреба. 【ПРЕДНОСТ】- површина на кука е мазна и брус-бесплатно; може да висат убави уметнички дела на ѕидот, направи вашето дете соба повеќе убави, и тоа исто така може да донесе елеганција за вашата канцеларија, подигнете вашата дневна соба стил, итн. 【АПЛИКАЦИЈА】- За фото рамка, свадба, за дигитално сликање, крстот бод, слика рамка, Кинески сликарство изложба, сликарство, мода ѕиден часовник и др.Yinpecly D Прстен Слика Закачалки Hardware Description : 1.

Детални спецификации

Додатоци на производи