.

.

Yinpecly Триаголник Прстен Слика Закачалки 92 x 15mm Хардвер Асортиман Комплет, за Дома Декорација Виси Часовник Слики Уметнички дела Креативни Слика Рамка Фото Виси Реше

Yinpecly Триаголник Прстен Слика Закачалки 92 x 15mm Хардвер Асортиман Комплет, за Дома Декорација Виси Часовник

евалуација:

DEN 275.76
Од стока
Во магацинот

【ДИМЕНЗИЈА】- Вкупна Големина : 92 x 15mm/3.62" x 0.59" (Lx W); Боја : Сребро. 【МАТЕРИЈАЛ】- Направен од железо, а на површината е позлата третман, отпорни на корозија и анти- ' рѓа. 【ПРЕДНОСТ】- површина на кука е мазна и брус-бесплатно; може да висат убави уметнички дела на ѕидот, направи вашето дете соба повеќе убави, и тоа исто така може да донесе елеганција за вашата канцеларија, подигнете вашата дневна соба стил, итн.Така што можете да се чувствуваат потопол и поудобно место. 【АПЛИКАЦИЈА】- За фото рамка, свадба, за дигитално сликање, крстот бод, слика рамка, Кинески сликарство изложба, сликарство, мода ѕиден часовник и др. 【ПАКЕТ СОДРЖИНА】- Пакет Содржина : 50 x Триаголник Прстен Слика Закачалки.

Детални спецификации

Додатоци на производи