.

.

Слика Закачалки Хардвер Д-Прстен Закачалки за Виси Слика,Уметнички дела,Огледало,Часовник,Слики (Мал Д-Прстен Сребро)

Слика Закачалки Хардвер Д-Прстен Закачалки за Виси Слика,Уметнички дела,Огледало,Часовник,Слики (Мал Д-Прстен

евалуација:

DEN 215.76
Од стока
Во магацинот

Примена Широко се:слика рамка, свадба, за дигитално сликање, маслото, изложба, сликарство, мода ѕиден часовник, итн.Премиум Материјалот:Направени од цврсти метали, никел-позлатен, рѓа-доказ,да се чува сликата убаво и стабилно.Лесно да се инсталира:Една или две D прстени може да се стабилизира рамка.D прстени се едноставно unscrewed со алатки и потоа се обновливи.Квалитет По продажба на Услуги:задоволството на Клиентите е наш врвен приоритет.Ако не сте 100% задоволни со нашите производи или имате било какви прашања, можете да не контактирате во било кое време.Ние ќе ги реши сите проблеми на ваше задоволство.Слика Закачалки Д-Прстени.

Детални спецификации

Додатоци на производи