.

.

Yinpecly 36mm x 22mm Двојно Дупки D Прстен Слика Закачалки Хардвер, за Дома Декорација Виси Часовник Слики Уметнички дела Креативни Слика Рамка Фото Виси Решенија Сребрен Т?

Yinpecly 36mm x 22mm Двојно Дупки D Прстен Слика Закачалки Хардвер, за Дома Декорација Виси Часовник Слики Уметнички

евалуација:

DEN 460.56
Од стока
Во магацинот

Виси убави уметнички дела на ѕидот, направи вашето дете соба повеќе прекрасна, донесе елеганција за вашата канцеларија, подигнете вашата дневна соба стил, итн.【ДИМЕНЗИЈА】- Вкупна Големина : 36mm x 22mm/1.

Детални спецификации

Додатоци на производи