.

.

iStarUSA 10U 500mm Длабочина Наведнат Медиуми Rack (149131)

iStarUSA 10U 500mm Длабочина Наведнат Медиуми Rack (149131)

евалуација:

DEN 7571.76
Од стока
Во магацинот

* Tynex SKU# Ty149131, * Модел# WZ-1050 Features - Компатибилен со Поголемиот дел од Rackmount Шасија и Опрема - Лесни и Лесен за Транспорт, со Рициново и Рачки - Максимален Проток на Воздух и Температура Контрола од страна на Централната AC - Брз Пристап до Rackmount Систем - Лесно Опрема Гледање со Наведнати Рек Лицето Доаѓа со M5 Монтажа Завртки Производ Вовед WZ едноставна преносни наведнат медиуми рек серија е изграден со висок квалитет на челична конструкција.Тоа е лесен со рачки опремени и casters натоварени да се обезбеди крајна подвижност за вашиот критички rackmount опрема.WZ-1050 е оптимизиран за аудио видео апликации и поддржува различни комбинација на стандард за управување со планината сервери или опрема во компактна форма фактор.Спецификација Модел Број : WZ-1050 Ro HS Усогласеност Верзија : Yes Форма Фактор : 10 U Материјали : Челик Боја : Црна Димензии (Wx Hx D) : 19.69" x 22.58" x 19.91" (500 mm x 574 mm x 506 mm) Notes 1. HTS код : 8473.30.5100 (ECCN не е применливо).

Детални спецификации

Додатоци на производи