.

.

Cotytech Двојна Apple VESA Планината за Slatwall Овална или Директно со Брзо Ослободување (BL-AS88)

Cotytech Двојна Apple VESA Планината за Slatwall Овална или Директно со Брзо Ослободување (BL-AS88)

евалуација:

DEN 2754.72
Од стока
Во магацинот

Уредно и ефикасно кабел за управување; чисти изглед со минимални хардверски видлив од долната страна од работа површина.Брза монтажа и брзо ослободување дизајни; максимална прилагодување.Простор за заштеда на енергија со неговиот компактен дизајн; максимална продуктивност.Cotytech Apple следи биро планината Брзо ослободување интегрира мода со функцијата, доставување ергономски перформанси со стил.Мониторот планината е идеална за простории, канцеларии, домови и на јавна површина, Индустриски прилагодувања, производната линија и многу повеќе.На Cotytech следи рака е изградена со крајниот корисник на ум, и се карактеризира со лесна инсталација додека ги нуди интуитивна,, практичен и функционален дизајн од еден од водечките производители на следење месеци.

Детални спецификации

Додатоци на производи