.

.

FlekmanArt Женска Двојно Bowknot Сандали, Влечки, Мода Дијамант Дебели Единствена Удобен Мека Слајдови, Секојдневен Лето Плажа Куќа Чевли

FlekmanArt Женска Двојно Bowknot Сандали, Влечки, Мода Дијамант Дебели Единствена Удобен Мека Слајдови, Секојдневен

евалуација:

DEN 1908.00
Од стока
Во магацинот

【SOFT & ЛЕСНИ САНДАЛИ】Ultralight лесно да се носат. 【ПОВОД】 Внатрешна и надворешна. 【ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ и ВОДА-FRIENDLY】Едноставно чиста овие чевли со бришејќи ги надолу со чиста влажна крпа.Опис : Пол : Жените/Gril Sole Материјал : Rubber Lining Материјал : None Insole Материјал : Rubber Season : Четири сезони/Пролет/Есен/Summer Suitable Сцени : Отворено/Секојдневниот/Партија/Плажа/Работа/Leisure Style : Случајни,Fashion Closing Метод : Лизга-on Heel Висок Стил : Flat Increase Максимална : NOTube должина : NOTube обемот : NOPackage : 1 Пар Чевлички(Не Вклучувајќи Shoesbox).Со ергономски дизајниран дава нозете врвна удобност и болка.

Детални спецификации

Додатоци на производи