.

.

M5RU Инфраред Отворено Камера BL480L-СТР Лов Трага Камерата Поддржува 4G 3G 2G Мрежа Невидливи MMS e-mail FTP СТАН Слика Испраќањето на Видео Надзор Камера Областа Следење на Кам

M5RU Инфраред Отворено Камера BL480L-СТР Лов Трага Камерата Поддржува 4G 3G 2G Мрежа Невидливи MMS e-mail FTP

евалуација:

DEN 10227.12
Од стока
Во магацинот

★Неверојатно квалитет на сликата : производот е опремен со врвни оптичка леќа и image sensor, опремен со внимателно да се прилагоди на сликата систем, кој може да обезбеди подобро слики.Одлична ноќ визија опсег. ★Супер едноставен и лесен за користење : Опремени со најмногу детални инструкции, на новите школка дизајн го прави полесно за вас да се постави и користи. ★HD трага камери со ноќен приказ што може да се фати 1080 P full HD видео записи со јасен звук и 12 MP јасна слика, тоа трае шарени слики од денот и црна FOV=73.6°; НЕМА IR-Намалување на-Отстранување (во текот на ноќта) LCD Screen2.0" TFT, RGB, 262k PIR Sensitivity3 чувствителни ниво : Висок / Нормално / Low PIR distance20m PIR Angle120°Слика size VGA : 640*480 1.3 MP : 1280*960 5 MP : 2592 x 1944 12 MP : 4032x3024 Picture Format JPGVideo resolution1080 P (1920x1080) : 30 FPS720 P (1280x720) : 30 FPS640x480 : 30 FPSVideo Format MOV H. 264 Video Length5-30sec.programmable Shooting Numbers1-3 Trigger Time0.6s Trigger Interval3s-60min Camera + Video Yes Time lapsesupporting Timer Setting2 Timers Device Сериски Бр.Yes Built-во Speaker Yes Recording Voice ON/OFFSD Картичка cycle Yes Operation.

Детални спецификации

Додатоци на производи