.

.

BULIKOR S'mores Caddy Кутија со 2 Внатре Коцки – Совршен Додаток за Кампување, Двор, на Отворено, Оган Јама, Превоз, Организација, Деца, Подарок – Заврши со Utensil Одмор за Печење

BULIKOR S'mores Caddy Кутија со 2 Внатре Коцки – Совршен Додаток за Кампување, Двор, на Отворено, Оган Јама,

евалуација:

DEN 479.76
Од стока
Во магацинот

Без никаков напор ги имаат сите на вашиот smores состојки во едно место за лесно носење и оптимална организација.Децата може да ставаат налепници на тоа, да преземе одговорност за одржување на организирани и уживаат користење за многу години.Она што се Вклучени? - 1 x S'mores Организација Caddy Кутија - 1 x Висок Квалитет Utensil Одмор.Ги импресионира вашите пријатели со овој сет, тоа е совршен за хоби campers, деца, тинејџери, или секој кој има дворот firepit.Премиум кампување додаток – корисно за оган јама, двор, паркинг (надворешен, излети, tailgating, роденден партии, RV, и повеќе.Практично двојно фах дизајн – во две коцки во внатрешноста за лесно пристапни, идеален за деца, тинејџери – забава и уникатен подарок.Да се избегне добивање на нечистотии, прашина, или остатоци на вашиот стап помеѓу слез roastings.Исто така, тие обезбедуваат за супер лесен пристап до сите состојки.Силна, тешки-должност затворање чува сите состојки обезбеди; сметководствена се справи со е удобно и го прави транспорт лесно.Издржливи силикони utensil остатокот вклучени, остатокот печење стапови меѓу користи, да се избегне нечистотија и остатоци; печење стапчиња не се вклучени.Направи спомените за цел живот со оваа вкусна камперски оган закуска!2 Тави, Идеален Design For премиер погодност, нашите caddy има две внатре коцки, кои се од суштинско значење за одржување на се што е во своето место.

Детални спецификации

Додатоци на производи