.

.

HP Павилјон 27 FHD екран осетлив на допир Сите-во-Едно Десктоп, Intel Core i7-1165G7, 32GB RAM меморија, 1TB SDD+1TB HDD, Bluetooth 5, WIFI5, веб Камера, Победа 10

HP Павилјон 27 FHD екран осетлив на допир Сите-во-Едно Десктоп, Intel Core i7-1165G7, 32GB RAM меморија, 1TB

евалуација:

DEN 15551.28
Од стока
Во магацинот

КЛУЧНИТЕ КАРАКТЕРИСТИКИ се : ПРОЦЕСОРОТ : 11 Генерација Intel Core i7-1165 G7 Процесор се Прикаже : 27" IPS екран осетлив на допир Три-Двострано Микро-Edge Bright View FHD (1920 x 1080) Екран Меморија : 32 GB RAM меморија, Хард Диск : 1 TB SSD(Solid State Drive)1 TB HDD(Хард Диск ) Оперативен систем : Microsoft Windows 10 Дома (64-bit) Графика Coprocessor : Интегрирана Intel Ирис Xe Графика Комуникации : 802.11 Безжични-AC (2×2) и Bluetooth 5.0 Моќ : 65 W Smart AC Адаптер Димензии : 24.75" H Тежина : 19. [Оперативен Систем и Комуникации] : Windows 10 Дома, Бесплатна надградба на Windows 11. [Memory& Хард диск] : 32 GB RAM меморија одлична за мулти-барањата|1 TB SDD + 1 TB HDD(Хард Диск) да се овозможи брз трансфер на податоци и големи складирање на податоци.Кафеава Кутија продава компјутери со надградена конфигурации.

Детални спецификации

Додатоци на производи