.

.

Обновена HP 22 Сите-во-Едно Предводник на Десктоп Компјутер 21.5 FHD IPS Анти-Отсјај 72% NTSC Екранот Intel Celeron G5900T Процесор 16GB RAM меморија 512GB Интел SSD UHD Графика 610 DVD-RW Win10 Сина + HDM

Обновена HP 22 Сите-во-Едно Предводник на Десктоп Компјутер 21.5 FHD IPS Анти-Отсјај 72% NTSC Екранот Intel

евалуација:

DEN 15096.00
Од стока
Во магацинот

2, HP Truevision HD Приватност на веб-Камера со Интегриран Двоен Низа Дигитални Микрофон, HP Жичен Тастатура и Глувче : 【HDMI Кабел】.5" Full HD (1920 x 1080) IPS Анти-отсјај 250 nits 72% NTSC Екранот Интегрираната Intel UHD Графика 610 Клучни Карактеристики : Wi-Fi : Да Bluetooth : Да Оптички Диск : Yes веб Камера : Да Тастатурата и Глувчето : Да Отпечаток Читателот : Не Портови : 1 x HDMI Out, 2 x Super Speed USB-A 5 Gbps сигнализација стапка, 2 x USB-2.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.2 GHz, 2 MB Smart Cache, 2 Конци) Меморија : 16 GB RAM Меморија : 512 GB SSD Оперативен систем : Microsoft Windows 10 Дома (64-bit) Графика и Видео : 21.Microsoft Windows 10 Дома (64-bit), Wi-Fi 5(802. 16 GB RAM МЕМОРИЈА 512 GB SSD.ПРЕГЛЕД : HP Сите-во-Едно КОМПЈУТЕР мешавини на моќта на десктоп со убавината на тенок, модерен екран во еден сигурен уред дизајниран да расте со вас.0, 1 х Ethernet RJ-45, 1 x приклучок за Слушалки/Микрофон Комбо, 1 x DVD-RW Дополнителни Информации : Димензија : 19.99" Тежина : 12. 1 x HDMI Out, 2 x Super Speed USB-A 5 Gbps сигнализација стапка, 2 x USB-2.

Детални спецификации

Додатоци на производи