.

.

Pop-Up Кат Електричниот Штекер Кујната Countertop Водоотпорен Отворите менито што се Надвор Receptacle Нерѓосувачки Челик Кутија Сребрена Маска со USB Полначи

Pop-Up Кат Електричниот Штекер Кујната Countertop Водоотпорен Отворите менито што се Надвор Receptacle Нерѓосувачки

евалуација:

DEN 1198.80
Од стока
Во магацинот

Производ карактеристики две 5 V DC полнење преку USB порти и два 20 A моќ кутиите на двата краја.Капакот е изработен од цврсти легури, и на кутија направена од нерѓосувачки челик.Водоотпорен заптивка карактеристики IP44 вода оценка.Дополнителни пластична плоча е предвидено да се спречи влегувањето на нечистотија кога инсталирање на раскрсницата кутија.

Детални спецификации

Додатоци на производи