.

.

10 Pcak Електричниот Штекер Изолација Комплет, Штекер Extender Receptical Изолација за Електричен Прекинувач, 2.36 инчен

10 Pcak Електричниот Штекер Изолација Комплет, Штекер Extender Receptical Изолација за Електричен Прекинувач,

евалуација:

DEN 119.76
Од стока
Во магацинот

Лесен за користење : Само мерење на должина што ви треба за вашиот штекер кутија и се вклопуваат во процепот и лизгајте ја завртката преку штекер spacer и прилагодување на завртка за да ја посакуваната длабочина. 10 Парчиња Штекер Изолација Комплет : Нашата електричниот штекер extender за полнење со 1,5" долго завртки за скоро било која големина на одморите и да ви овозможи да се измери доволна длабочина за да ја добиете вашата receptacle изолација флеш против ѕид и уредно подредени.Како да ја користите (чекор по чекор) : Чекор 1 : Мерка Spacer Чекор 2 : Исечете Spacer Чекор 3 : Додадете Spacer Да Штекер Receptacle Чекор 4 : се Стегне Штекер Receptacle Specifiction : Материјал : Пластични Боја:сива Големина : 2. (Забелешка : Повеќе навртки може да бидат потребни ако целата spacer должина е искористена.Широко Апликација : електричен штекер полнила работа со речиси било каков материјал; Ако сте инсталирање на електричниот штекер изолација за гранит, дрво, мермер, плочка, backsplash или дури и base, овие се штекер кутија полнила ви треба за совршено се вклопуваат во секое време.Добри Услуги на Клиентите : Ние стоиме зад нашите штекер spacer за полнење, на секој проблем, едноставно кликнете на вашата цел и да добиете контакт со нас и ние ќе направиме се што можеме за да процесот вашиот проблем.

Детални спецификации

Додатоци на производи