.

.

Vagueior Pop-Up Кат Кутија Комплет, 20A Подесувате-Времето Отпорни Receptacle GFCI Штекер, Корозивни Отпорни на Хардвер, Црна

Vagueior Pop-Up Кат Кутија Комплет, 20A Подесувате-Времето Отпорни Receptacle GFCI Штекер, Корозивни Отпорни

евалуација:

DEN 1343.76
Од стока
Во магацинот

Производ инсталација и употреба : тоа може да биде инсталиран на бетонски конструкции, подови, јадење маси, мермер countertops, кујната countertops, убава и лесна за употреба.Пред инсталација, професионална машина треба да се намали на плоштадот дупка во посакуваната локација на receptacle.Производ Димензии : 4.Кога ќе се притисни на копчето на врвот tilts отвори откривање на информации.Вклучува метална кутија со уши, тоа е залепен на дното на countertop со лепак, или фиксна со завртки под countertop.Производ карактеристики две 20 A моќ кутиите на двата краја, УЛ наведени.Производ состав : 2*02 A GFCI места Додавање на апсорбери го прави производот отвори полека и повеќе елегантно.Нерѓосувачки челик површина и бела штекерите (подножјата).Водоотпорен заптивка карактеристики IP44 вода оценка.Капакот е изработен од цврсти легури, и на кутија направена од нерѓосувачки челик.Производ Материјали : црн врв маска е направена од алуминиум, rustproof, водоотпорна, водоотпорен заптивка со IP44 водоотпорен оценка, УЛ уверение, подесувате-доказ извоз, на дното кутија е направен од нерѓосувачки челик, црна боја, да игра улога на антиоксиданс слој.Сливните Кутија Димензии : 3.Лесен за користење : pop up кога е во употреба, се крие во кутијата кога не е во употреба, ја отвори за приклучок на апаратот во штекер за полнење да се појави кога ќе треба да го користат, го сокрие на подот или countertop кога не ви е!.

Детални спецификации

Додатоци на производи