.

.

24kmagic 24pcs електричниот штекер изолација за плочка backsplash, три бои штекер кутија extender за полнење, Вклучува 12 компјутери изолација завртки цевка и 12 компјутери Долго Ел

24kmagic 24pcs електричниот штекер изолација за плочка backsplash, три бои штекер кутија extender за полнење,

евалуација:

DEN 359.52
Од стока
Во магацинот

ПАРАМЕТАР : кутија extender вклучува 12pcs 2.7 инчен електричниот штекер изолација и 12pcs од 1,5 инчи Долго 6-32 електричниот штекер завртки.ИЗОЛАЦИЈА : Штекер изолација се направени од високо-квалитет гума, не-проводници ,Лесно да се намали и пластовидно.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Само мерка потребната должина, отсечени штекер изолација и го стави на завртки.ОДГОВАРА : електричниот штекер полнила за полнење може да биде инсталиран во гранит, дрво, мермер, плочка, backsplash。Тоа може да се поправи згреши или потонатиот места кои не се инсталирани сосема во право.SERVICE : Ако имате било какви проблеми при користење, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги реши во рок од 24 часа.Комплет вклучува: 12*гума штекер изолација 12* 6-32 Електричниот Штекер Завртки Боја: 3*црвен 3*сино 3*црн Материјал : пластични,од не ' рѓосувачки челик Спецификација : штекер изолација : 2.7 инчен должина ID : 0.4 cm/0.16 инчен OD : 1cm/0.4 инчен 6-32 Завртки : 1.5 инчен должина Совети : 1.Нашите производи се погодни за повеќето сокети на пазарот, но ве молиме потврдете големината пред да купите. 2.Овој објект е мал производ, ве молиме чувајте го подалеку од деца и да се спречи голтање.

Детални спецификации

outlet spacers:
2.7inch length ID
6-32 Screws:
1.5inch length
Tips:
1.Our products are suitable for most sockets on the market, but please confirm the size before purchase. :
2.This item is a small product, please keep it away from children and prevent swallowing. :

Додатоци на производи