.

.

RVPAL RV Штекер Кутија, 30 Amp 125 Volt, NEMA TT-30R Receptacle, Ограден Lockable Водоотпорна Отворено Електрични, УЛ/ETL Наведени, за RV Camper Патување Приколка Електрични Motorhome Автомобил Генер?

RVPAL RV Штекер Кутија, 30 Amp 125 Volt, NEMA TT-30R Receptacle, Ограден Lockable Водоотпорна Отворено Електрични,

евалуација:

DEN 838.80
Од стока
Во магацинот

Димензии : 6.Приклучок тип : Nema TT-30 R receptacle.Материјал : Железо, тип 3Р rainproof комплет.Карактеристики : Lockable, safty, Водоотпорна, Antitust, Тешки, Цврсти&Здрав.Пакет се вклучени : еден 30 A RV штекер кутија. ✅【ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за】RVPAL NEMA TT-30 R RV Штекер Кутија, Ние обезбедуваме 24*7 пријателски поддршка на корисниците на.Напон Оценка : 125 Volt.

Детални спецификации

Додатоци на производи