.

.

MKOJU Тенка-Страница Висока Безбедност Микро-Сечење Хартија и Кредитни Картички, Компактни Дискови, Home Office Shredders,Крстот Должност, Шредер,

MKOJU Тенка-Страница Висока Безбедност Микро-Сечење Хартија и Кредитни Картички, Компактни Дискови, Home Office

евалуација:

DEN 1224.00
Од стока
Во магацинот

Во auto start mode, кога сензорот во средината на хартија храна слот детектира внесување на хартија, сечење автоматски започнува.Лесно да се operate The погодно мала рачка на страната на сечење на главата е дизајниран да се направи полесно за да го подигнете на рендан дел кога се гледа на отпадна хартија ket преку транспарентно прикажување на прозорецот во предниот дел.Тоа може да уништи до 8 парчиња (А4 големина 75g / м 2) на доверливи информации (како што се изводи, осигурување и старите даночни пријави) во 5мм х 45mm (ниво на безбедност P-3) Многу мали фрагменти за да ги заштити вашите лични информации од кражба на идентитет.Енергија : континуирано работење време од 3 минути, исто така, ќе штета staples.Функција : автоматски старт / стоп и прирачник обратна функција со автоматска заштита на функција, може да се спречи моторни од притискање и прегревање.Ѓубре : отпадна хартија со транспарентни windows, идеален за дома или мала употреба (office use.Прегревање protection The шредер е опремен со прегреат систем за заштита.

Детални спецификации

Додатоци на производи