.

.

БИСЕР IZUMI Жените Про Извршување Графички Шорцеви

БИСЕР IZUMI Жените Про Извршување Графички Шорцеви

евалуација:

DEN 669.60
Од стока
Во магацинот

100% Други Влакна.Увезени.Машина За Миење.Стр.Р.О.Пренос Во-Р-Кул ткаенина напојува со ладна Црна овозможува оптимално ладење и рефлексивни заштита од сонце.Додворувања широк корселе за супериорна удобност.Силиконски нога grippers задржете hems во место без стегање. 9 инчен inseam [големина медиум].Телото : 65% најлон, 35% LYCRA elastane Боја Splice : 65% полиестер, 35% elastane.W е П Р О Извршување 1 : 1 Chamois е мазна веднаш до кожата, со динамичен водат врвот на состојба и Помеша мулти-густина пена да се движат со тело во движење.Овие шорцеви се користи високи перформанси ткаенина и компресија исти суровини работ нога отвори да даваат елегантен, едвај-таму се чувствува и оптимално мускулите поддршка.

Детални спецификации

Додатоци на производи