.

.

OMIRO 3 Начин Огледало, 360 Trifold Само Фризура Огледало со Прилагодливи Telescoping Куки, Мулти-Функционални за Фризура, Шминка и Патување

OMIRO 3 Начин Огледало, 360 Trifold Само Фризура Огледало со Прилагодливи Telescoping Куки, Мулти-Функционални

евалуација:

DEN 949.68
Од стока
Во магацинот

Добиете Брада Лигавче и Вратот Duster Четка за секое купување да ви помогнат со вашиот haircutting потреби.Погоден за DIY коса парчиња, стил, боење, бричење, примена на шминка, и други лични чешлање потреби.Издржлив Дизајн - Нашите берберот огледало со засилен шарки и здрав telescoping планината е слична на selfie стап.Потоа висат на врата или други рамки.Овој бербер огледало обезбедува удобност и добра гледање агли на главата.Заштедат Пари и да Добиете Повеќе : Со само коса за сечење огледало, можете лесно може да го намали вашата коса себе си, наместо да се трошат многу пари во barbershop.Можете да ја прилагодите огледало височина за повеќето удобно само-чешлање искуство.360° Големи View - 3 Начин огледало со 360-степен видите.Тие се загарантирани за цврст и здрав за да се спречи огледала од движи освен ако не се прилагодите на нив.Одлично за постигнување на совршена фризура од пред да круната и кон задниот дел на главата.Ова добро-изградена дизајн е направен да трае.Тоа изгледа како лаптоп и лесно се вклопува во вашиот куфер, па можете да се задржи себе си уредни и стилски дури и кога патуваат!.

Детални спецификации

Додатоци на производи