.

.

Убавина во Огледало Frameless Правоаголник Огледало, Експлозија-Доказ за Заштита на Животната средина со Smart Допир Контрола Dimmer за соблекувалната Бања Облекување Огле?

Убавина во Огледало Frameless Правоаголник Огледало, Експлозија-Доказ за Заштита на Животната средина со Smart

евалуација:

DEN 17397.84
Од стока
Во магацинот

▶[Топ Квалитетни Материјали]-Оваа суета огледало е добро направен и завршил во светли chrome со одлични природни гледање опции,анти- ' рѓа,анти корозивна и издржливи. ▶[Прилагодливи Природна Светлина]-На надворешниот прстен светлина на огледало светлина може да се симулира природна светлина,избегнување на шминка боја разлика предизвикани од еколошки промени или различни внатрешна и надворешна светлина, што покажува совршена шминка. ▶[Широко се користи]-60 CMx80 CM,70 CMx90 CM,75 CMx100 CM,75 CMx120 CM,80 CMx130 CM,Бричење Огледало има толку многу големи користи за секој кој сака да се применуваат или отстранување шминка, tweeze веѓите или носат накит,Мулти-големина, мулти-цел,но, мажите можат да користат фот бричење премногу. ▶[Полнење Кабел]-шминка огледало има вградена литиум полимер батерија која може да се користи со Полнење кабел адаптер.Stepless dimmer switch + defogging + време.

Детални спецификации

Додатоци на производи