.

.

Прецизност Бренд 69320 - Roll Shim Акции, Инчен, 0.005, 0.127 мм, 100, 6, Алуминиум

Прецизност Бренд 69320 - Roll Shim Акции, Инчен, 0.005, 0.127 мм, 100, 6, Алуминиум

евалуација:

DEN 3748.80
Од стока
Во магацинот

Дебелина : 0.005 во, 0.127 мм материјал : Алуминиум, должина : 100 во, спецификации : ASTM B209, ширина : 6 во, тежина : 0.47 lb, shim акции тип : Roll, систем на мерење : Инч.Спецификации : дебелина : 0.005 во, 0.127 mmmaterial : Aluminumlength : 100 inspecifications : ASTM B209width : 6 inweight : 0.47 lbshim акции тип : Rollsystem на мерење : Инч.

Детални спецификации

Додатоци на производи