.

.

Прецизност Бренд 17605/17SX1 - Roll Shim Акции, Инчен, 0.001, 0.025 мм, 60, 6, Месинг

Прецизност Бренд 17605/17SX1 - Roll Shim Акции, Инчен, 0.001, 0.025 мм, 60, 6, Месинг

евалуација:

DEN 1691.04
Од стока
Во магацинот

Дебелина : 0.001 во, 0.025 мм материјал : Месинг, должина : 60 во, тежина : 0.11 lb, ширина : 6 во системот на мерење : Инчен, shim акции тип : Roll.Спецификации : дебелина : 0.001 во, 0.025 mmmaterial : Brasslength : 60 inweight : 0.11 lbwidth : 6 insystem на мерење : Inchshim акции тип : Roll.

Детални спецификации

Додатоци на производи