.

.

Прецизност Бренд 17415/17S10 - Roll Shim Акции, Инчен, 0.01, 0.254 мм, 100, 6, Месинг

Прецизност Бренд 17415/17S10 - Roll Shim Акции, Инчен, 0.01, 0.254 мм, 100, 6, Месинг

евалуација:

DEN 2797.68
Од стока
Во магацинот

Дебелина : 0.01 во, 0.254 мм материјал : Месинг, должина : 100 во, тежина : 1.96 lb, ширина : 6 во системот на мерење : Инчен, shim акции тип : Roll.Спецификации : дебелина : 0.01 во, 0.254 mmmaterial : Brasslength : 100 inweight : 1.96 lbwidth : 6 insystem на мерење : Inchshim акции тип : Roll.

Детални спецификации

Додатоци на производи