.

.

Прецизност Бренд 17975 - Roll Shim Акции, Метрички, 0.25 mm, 2.5 м, 150mm, Месинг

Прецизност Бренд 17975 - Roll Shim Акции, Метрички, 0.25 mm, 2.5 м, 150mm, Месинг

евалуација:

DEN 2919.84
Од стока
Во магацинот

Дебелина : 0.25 mm материјал : Месинг, должина : 2.5 м, тежина : 1.96 lb, ширина : 150 мм, систем на мерење : Метрички, shim акции тип : Roll.Спецификации : дебелина : 0.25 mmmaterial : Brasslength : 2.5 mweight : 1.96 lbwidth : 150 mmsystem на мерење : Metricshim акции тип : Roll.

Детални спецификации

Додатоци на производи