.

.

Прецизност Бренд 17195/17S2 - Roll Shim Акции, Инчен, 0.002, 0.051 мм, 100, 6, Месинг

Прецизност Бренд 17195/17S2 - Roll Shim Акции, Инчен, 0.002, 0.051 мм, 100, 6, Месинг

евалуација:

DEN 2244.48
Од стока
Во магацинот

Дебелина : 0.002 во, 0.051 мм материјал : Месинг, должина : 100 во, тежина : 0.46 lb, ширина : 6 во системот на мерење : Инчен, shim акции тип : Roll.Спецификации : дебелина : 0.002 во, 0.051 mmmaterial : Brasslength : 100 inweight : 0.46 lbwidth : 6 insystem на мерење : Inchshim акции тип : Roll.

Детални спецификации

Додатоци на производи