.

.

F Fityle 25m Кожа Шиење Восок Тема Гајтанот Рака Крои Кабелот DIY Кожа Занаети - Длабоко Браун

F Fityle 25m Кожа Шиење Восок Тема Гајтанот Рака Крои Кабелот DIY Кожа Занаети - Длабоко Браун

евалуација:

DEN 1248.00
Од стока
Во магацинот

* Направен од висок квалитет на полиестер предиво текстил, лесно да се работи со рака, машина или со алатки. * Исто така, се применува за DIY ѓердан нараквица, Накит одлуки, изработката, stringing, knotting, алкохол, или beading. - Направен од висок квалитет на полиестер предиво текстил, лесно да се работи со рака, машина или со алатки. 25 Метри / 27.8 mm Package Вклучува : 1 Тркалаат Рамен Восок Полиестер Thread Note : дозволете малку големина грешка поради прирачник за мерење. * Погоден за Кожа шиење, чевли, багаж, чанти, ремени, облека, додатоци, тепих поправка, и др. - Исто така, се применува за DIY ѓердан нараквица, Накит одлуки, изработката, stringing, knotting, алкохол, или beading.Ве молиме да се разбере.8 mm 25m/тркалаат Рамен Восок Полиестер Тема.34 Дворови - Навој Дијаметар : Прибл.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и набљудувачите brightness/contrast settings итн, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена. * Материјал : Полиестер.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Спецификација : - Материјал : Полиестер - Вкупна Должина : Околу. - Погоден за Кожа шиење, чевли, багаж, чанти, ремени, облека, додатоци, тепих поправка, и др.

Детални спецификации

Додатоци на производи