.

.

10 SPOOLS Полиестер Конец за Шиење за Машина за Шиење Рака за Шиење Сите Намена Премиум Квалитет Нишка (Боја E)

10 SPOOLS Полиестер Конец за Шиење за Машина за Шиење Рака за Шиење Сите Намена Премиум Квалитет Нишка (Боја

евалуација:

DEN 215.76
Од стока
Во магацинот

Должина на Секоја Гајтанот : Околу 1000 метри .10pcs spools на конец за шиење.Висок Квалитет Конец за Шиење:Направени од полиестер кои не се изедначи и не исчезнат.Тоа е силен,издржлив и не е лесно да се скрши.Сите Намена Тема : се Користи за рачно шиење и машина за шиење на Сите Ткаенини.Не може да се користи за шиење кожа или фармерки.Добро за Дома или Комерцијални Машина.Без разлика дали сте почетник или професионална, тоа функционира одлично за едноставни шиење или везови.Услуги на клиентите : Ние обезбеди 30 ден парите назад и 12 месеци гаранција .Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.А.

Детални спецификации

Додатоци на производи