.

.

F Fityle 1500 Yds 20/2 Overlocking Машина за Шиење Полиестер Тема Конуси за Текстил - Сина

F Fityle 1500 Yds 20/2 Overlocking Машина за Шиење Полиестер Тема Конуси за Текстил - Сина

евалуација:

DEN 1656.00
Од стока
Во магацинот

* Оние тема обезбедува добар квалитет за двете рака и машина за шиење.Опис : - Висок квалитет полиестер конец за шиење, тоа е не ќе се протриване и кршење лесно, ви помогне за шиење ефикасно.Ве молиме да се разбере. Ние продаваме производи со добар квалитет и цена. * Секој Должина : 1500 Метри, на 20-годишна возраст/2. - Оние тема обезбедува добар квалитет за двете рака и машина за шиење - Секој Должина : 1500 Метри, на 20-годишна возраст/2 Package Вклучува : 1 Парче Шиење Thread Note : дозволете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и набљудувачите brightness/contrast settings итн, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.* Висок квалитет на полиестер конец за шиење, тоа е не ќе се протриване и кршење лесно, ви помогне за шиење ефикасно. - тоа може да се користи за различни шиење проекти како плетење, шиење, крстот бод, везови и други DIY одлуки. * може да се користи за различни шиење проекти како плетење, шиење, крстот бод, везови и други DIY одлуки.

Детални спецификации

Додатоци на производи