.

.

PULABOPack На 5 Тркалаат Шарени Тебе Шиење Quilting Везови Машина Тема Spools Облека, Додатоци За Шиење Superior†Квалитет и Креативните

PULABOPack На 5 Тркалаат Шарени Тебе Шиење Quilting Везови Машина Тема Spools Облека, Додатоци За Шиење Superiorâ€

евалуација:

DEN 359.76
Од стока
Во магацинот

Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Тебе боја и се меша боја, вашиот ракотворби sewed со овие теми може да биде многу убава.Ние ги почитуваме и да се негува секој клиент, ако имате било какви прашања дали пред или по нарачка, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ги направи сите разумни напори за снабдување со услуги што ги задоволуваат вашите потреби и барања.Може да се користи со различни дебели или тенки ткаенина.Тема може да се користи со рака или со машина.Широка примена : може да се користи за шиење, исто така, може да се користи со рака или со машина.quilting, па дури и вез како што гледате се вклопуваат.и погоден за солиден поправка работа и др.Тебе боја и се меша боја, вашиот ракотворби sewed со овие теми може да биде многу beautiful We почитува и негува секој клиент, ако имате било какви прашања дали пред или по нарачка, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ги направи сите разумни напори за снабдување со услуги што ги задоволуваат вашите потреби и барања.

Детални спецификации

Додатоци на производи