.

.

F Fityle 1 Гајтанот 130 Метри 0.5 mm Круг Восок Тема Кожа за на Рака за Шиење Stiching Мозок - Темно Кафеава боја

F Fityle 1 Гајтанот 130 Метри 0.5 mm Круг Восок Тема Кожа за на Рака за Шиење Stiching Мозок - Темно Кафеава

евалуација:

DEN 1437.60
Од стока
Во магацинот

* Лесно да работат со рака или со алатки. * Направен од висок квалитет на полиестер предиво текстил. * Grear за Кожа шиење, изработката, чевли, торба и тепих поправка, изработка на накит, плетење, ресни или beading, итн. * 130 Метри 0.5 mm Круг Кожа Шиење Восок Тема.

Детални спецификации

Додатоци на производи