.

.

Генерички Влакна Ткаење Конец за Шиење за - Беж

Генерички Влакна Ткаење Конец за Шиење за - Беж

евалуација:

DEN 215.76
Од стока
Во магацинот

Најдобро за коса оркестарот, ткаење и екстензии.Големина : приближно 11 x 5cm / 4.33 x 1.97 инч.Висока издржливост со одлична постојаност на боја.Тенки, Лесни и силна.Подебели се издржливи нишка која е доволно силна за да се справи со губење на екстензии на било која должина.

Детални спецификации

Додатоци на производи