.

.

Потпис Тема Потпис Ctn 3000yd Памук Ватенка Тема 3000 Злато Ѕвезда

Потпис Тема Потпис Ctn 3000yd Памук Ватенка Тема 3000 Злато Ѕвезда

евалуација:

DEN 416.16
Од стока
Во магацинот

Потпис 100% Памук Ватенка Тема 3000yd Ѕвезда Злато.Оваа 100% mercerized памук конец е совршен избор за оние посакувајќи памук.Со одлична suability при високи брзини, оваа тема врши и на двете долго рака и дома quilting машини.Производ Димензија : 2.5"L x 2.5"W x 4.5"Х.

Детални спецификации

Додатоци на производи