.

.

Тешки Живина Shears Кујна Ножици за Сечење на Пилешко, Живина, Игра, Месо - Сечкање Зеленчук - Пролет Натоварено

Тешки Живина Shears Кујна Ножици за Сечење на Пилешко, Живина, Игра, Месо - Сечкање Зеленчук - Пролет Натоварено

евалуација:

DEN 479.76
Од стока
Во магацинот

✅ БЕЗБЕДНО : Лесно операција во кориснички режим и безбедно во lock mode.Пролетта натоварени се справи спречува рака вирус. ✅ ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Вашата кујна задачи ќе стане многу полесно, како што се сечење низ сурово месо или тешки тетивите, butterflying цела кокошка или во мисирка, средување на масти, сечкање до билки или зеленчук. ✅ СИЛНА ДИЗАЈН : Овие комунални ножици функција против пролизгување, микро-serrated ножеви за да се овозможи за цврсто да се обезбеди контрола и прецизни snipping во секое време.Готвење shears се направени од храна одделение од нерѓосувачки челик. ✅ ТЕШКИ ИЗГРАДБА : Со 9.6 Инчи долго, 3.5 мм ножеви дебелина, конструиран за совршенство и изграден за да трае цел живот, нашите високо квалитетни нерѓосувачки челик кујнски shears се силни, отпорни, рѓа-отпорни. ✅ ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА : Ако поради некоја причина не сте задоволни со пилешко shears, пратете ни порака и ние ќе ви ги даде вашите пари назад.

Детални спецификации

Додатоци на производи