.

.

CGBE Кујна Ножици, Мулти-Цел Кујна Shears, Тешки машина за миење Садови Безбедно Храна Ножици, Не се Лизга од не ' Рѓосувачки Челик Остри Готвење Ножици за Кујна, Пилешко, ?

CGBE Кујна Ножици, Мулти-Цел Кујна Shears, Тешки машина за миење Садови Безбедно Храна Ножици, Не се Лизга од

евалуација:

DEN 311.76
Од стока
Во магацинот

Вклучуваат дополнителни функции како што се шише настроената, центар заби зафат за напукнување на коски и ореви, рецки на рачки за тегла отворање, шрафцигер совет.【Тешки Kitched Shears】 На ножеви се екстра дебели 3,5 мм, и големи рачка за дополнителна сила и издржливост. 【Сите Намена Кујна Ножици】 Тешки 8.Кујна ножици може да се посака од вода, Рака Мие, се препорачува но овие кујна shears се машина за миење садови безбедно.9" супер остри кујнски shears, голем сите-цел ножици за кујна, апарати за домаќинство, дома, во автомобил, отворено општа употреба, Голем кујнски прибор сет за жени, мажи, возрасни, постари деца. 【Нерѓосувачки Челик Остри Ножеви】 Висок квалитет, од нерѓосувачки челик, прекалени ножеви лесно да се намали преку картон, twine, храна, месо, зеленчук, пилешко, живина, риба, билки, морска храна, СКАРА, храна пакување кеси и повеќе. 【Поголеми Анти-Зафат се Справи со 】На ергономски дизајнирана рачка е облик за удобност, Поголеми се справува со се подобри со кујна shears, овие удобни и супер остри ножици ќе се направи за подготовка на храна, полесно и побрзо.Голема како Храна Ножици, Месо, Ножици, Готвење Ножици, Кујна Ножици, Готвење Shears, Живина Ножици, Алатка Ножици, Месо, Ножици за Сечење.

Детални спецификации

Додатоци на производи