.

.

Најдобрите светски Пинцети Фризура за Полнење - Наместете го на 2 Стручни Коса за Сечење и Чистење Ножици Shears - Совршени за Салон или Во-Домашна Употреба - Јапонски Н?

Најдобрите светски Пинцети Фризура за Полнење - Наместете го на 2 Стручни Коса за Сечење и Чистење Ножици Shears

евалуација:

DEN 479.76
Од стока
Во магацинот

КЛУЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Ласерски Остар, Високи Перформанси Ножеви за Фризирање и Брзо Средување на Сува или Мокра Коса. 100% рачно изработени Со 100% Јапонски Нерѓосувачки Челик – Овие Алатки Се Направени да Траат цел Живот.Направени за Сите Типови Коса – за Жени и Мажи под исти услови – за Професионалци и во Домашна Употреба.Тие Се Ергономски Дизајниран Со Лесни се Справува Со Совршен, Дури и во Движење и Оптимална Тензија.Одлична за Сите Видови за Сечење Стилови и Направена Со Трајни Мраз Калено Јапонски Челик.Се КОРИСТИ ЗА : Оваа група на 2 Стручни Коса за Сечење и Чистење Ножици, Shears се Користи за да Се Намали Коса и Совршен за Салон или Во-Домашна Употреба.Прецизно отстранување на најмалите влакната со хируршка точност е она што ние се познати за!Нашите дизајнери се постојано создавање на уреди кои може да бидат додадени на вашите лични одржување режим за годините што доаѓаат.Нашите производи се успешни со отстранување на влакната и други странски објекти едноставно и неоткриени.Сите наши пинцети одат преку прецизен 40-чекор завршувањето на процесот со последниот чекор под микроскоп, за да се обезбеди добра тензија и совет усогласување.

Детални спецификации

Додатоци на производи