.

.

Sealmaster USFB5000-200 Unitized Сферични Сплит Леано Железо Ролери Лого, Прирабница Блок, 4 Гром База, Јака Планината, 1/2 Гром Големина, 2 Окно Дијаметар

Sealmaster USFB5000-200 Unitized Сферични Сплит Леано Железо Ролери Лого, Прирабница Блок, 4 Гром База, Јака

евалуација:

DEN 9145.20
Од стока
Во магацинот

Иновативни двоен ред на сферични ролери лого со оптимален капацитет, неусогласеност и брзина способност.Издржливи едно парче леано железо USRB5000 серија куќишта обезбеди оптоварување поддршка.Нема специјални алатки или feeler мерачи се потребни.Единица грофот : 1.0.

Детални спецификации

Додатоци на производи