.

.

Sealmaster USFB5000-311 Unitized Сферични Сплит Леано Железо Ролери Лого, Прирабница Блок, 4 Гром База, Јака Планината, 7/8 Гром Големина, 3-11/16 Окно Дијаметар

Sealmaster USFB5000-311 Unitized Сферични Сплит Леано Железо Ролери Лого, Прирабница Блок, 4 Гром База, Јака

евалуација:

DEN 427.20
Од стока
Во магацинот

Иновативни двоен ред на сферични ролери лого со оптимален капацитет, неусогласеност и брзина способност.Издржливи едно парче леано железо USRB5000 серија куќишта обезбеди оптоварување поддршка.Нема специјални алатки или feeler мерачи се потребни.Монтажа на сферични ролери имајќи собранија, се состои од затворена и подмачкано инчен сферични лого со setscrew или адаптер за монтирање систем на заклучување.Тие се комбинираат во различни живеалишта на видови, монтажа стилови и домување материјали.Sealmaster перформанси монтирани ролери имајќи перница блокови се закотвени на вратило со две концентрична заклучување јаки и setscrews на 120°, обезбедување балансиран три точки за контакт како и дополнителни држење на моќта.

Детални спецификации

Додатоци на производи