.

.

Папата Рецепт Blemish Серум Навлажнувачки хидратантен серум Голем волумен Galactomyces ферментира filtrate Хијалуронска киселина. Bakuchiol Dewy изглед на кожата Мазна кожа текстура

Папата Рецепт Blemish Серум Навлажнувачки хидратантен серум Голем волумен Galactomyces ферментира filtrate Хијалуронска

евалуација:

DEN 604.80
Од стока
Во магацинот

ХИДРАТАНТЕН СЕРУМ - Многу ефект хидратантен серум додека се грижат за текстура на кожата.СОВРШЕН ПОДАРОК : Оваа корејски Хидратантна нега на кожата производ го прави голем дар или порибување stuffer додадете на подарок за жени, мажи, тинејџери, девојки, или празници (Божиќ, Велигден, birthday (Роденден), Bachelorette, Спа Ден и повеќе).

Детални спецификации

Додатоци на производи